Przyłbice ochronne

Producent

Wychodząc naprzeciw bardzo trudnej sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się SARS-CoV-2, koronawirusa przenoszącego się głównie przez kontakt z zarażonymi osobami, które kichają lub kaszlą, przenoszonego również, gdy człowiek dotknie powierzchni lub przedmiotu, na którym znajduje się wirus, a następnie dotknie swoich oczu, nosa lub ust – postanowiliśmy rozpocząć produkcję przyłbic ochronnych.

Powstrzymaj niehigieniczny nawyk. Nie dotykaj i osłoń twarz. Ogranicz dostęp do śluzówki.

Podstawowym celem przyłbicy jest ograniczenie dostępu do śluzówki oraz dostępu do twarzy.

Czy wiesz, że dotykamy twarz nawykowo nawet ponad 90 razy w ciągu dnia? Więcej na ten temat

PRZYŁBICA OCHRONNA
przezroczysta, bezwonna, obojętna fizjologicznie, odporna na ścieranie oraz niskie i wysokie temperatury (temperatura topnienia ok. 2600C).
Ma prostą konstrukcję, uniwersalny rozmiar
i elastyczną zapinkę.

Zdrowie i dobre samopoczucie najważniejsze! Wybierając nasze przyłbice ochronne, pamiętajcie o tym, że pomagacie nie tylko Swoim pracownikom, ale również lubelskim placówkom zdrowia. Za każdy pakiet 10 zakupionych przyłbic od nas dodatkowo 3 szt. trafi do wybranego przez Waszą firmę szpitala na Lubelszczyźnie.
Okażmy nasze uznanie personelowi medycznemu za zaangażowanie i odwagę w zwalczaniu COVID-19. Zadbajmy o siebie! Zadbajmy o innych!
Pomożecie? Bardzo prosimy o aktywność!
Zamawiajcie i udostępniajcie!!!


Uwaga! Dzięki wsparciu naszego wieloletniego partnera, producenta wykładzin podłogowych do placówek medycznych Forbo Flooring Polska, mamy rozdanych 500 przyłbic ochronnych w województwie lubelskim.


Zapraszamy placówki medyczne do zgłaszania zapotrzebowania


Można czyścić ją preparatami na bazie alkoholu lub ciepłą wodą z detergentem.

Pakowana jest na płasko. W opakowaniu znajduje się instrukcja i elastyczne mocowanie.

Odporna na działanie kwasów i większość rozpuszczalników organicznych. Materiał, z którego jest wykonana, powszechnie stosowany jest do produkcji opakowań przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

Realizujemy produkty i usługi specjalistyczne zaspakajając potrzeby nabywcy. Skupiamy się na cechach użytkowych oraz walorach estetycznych starając się, wprowadzić produkt lub usługę potrzebną i kształtująca pozytywne wrażenie. Projektujemy również opakowania.

Zobacz co jeszcze projektujemy Gadżety